elewacje-poznan

Projektoria na poznańskim rynku budowlanym funkcjonuje już od 15 lat, realizując w tym czasie wiele inwestycji od podstaw, także w zakresie wykonawstwa elewacji i dociepleń. Naszą ofertę ukierunkowujemy zarówno na potrzeby budownictwa indywidualnego, jak i deweloperskiego. Jednym i drugim jesteśmy w stanie zaproponować korzystne ceny, które wynikają z wysokiej sprawności przeprowadzanych prac i remontów. Siła Projektorii opiera się na zespole współpracującym w niezmienionym składzie od lat, a także na dostawcach o ugruntowanej marce i renomie. Wybierają nas najlepsi, a to znak że warto skontaktować się z nami w celu wyceny prac związanych z elewacją, czy dociepleniami.

Kontakt:

Baza naszej firmy znajduje się w Kamionkach k. Poznania, dlatego prowadzimy budowy głównie na terenie powiatu poznańskiego, a więc Poznania i jego okolic. Jeśli szukają Państwo firmy specjalizującej się w elewacjach, która:

  • dociepli dom, poddasze, czy budynek wielorodzinny,
  • wykona od postaw elewację nowego domu, czy obiektu o innym przeznaczeniu,
  • dokona przeglądu i naprawy uszkodzeń elewacji,
  • dokona renowacji tynków, a więc skuje stare i nałoży nowe w technologii maszynowej,
  • wykona odświeżenie elewacji poprzez ponowne jej malowanie,

to lepiej nie mogli Państwo trafić. Kontaktując się z nami uzyskać można szczegółowe informacje dotyczące cennika, technologii wykonania oraz czasochłonności prac. Warto zaufać ekspertom takim jak my, a więc posiadającym doświadczenie w dużych projektach, gdyż wykonywanie elewacji to bardzo newralgiczny etap każdej budowy. Po pierwsze ważny jest odpowiedni dobór materiałów budowlanych, dzięki którym elewacja będzie wyróżniać się wysokim potencjałem izolacji ciepła i dźwięków. Wpływa więc bezpośrednio na dalsze koszty eksploatacji budynku, a również na komfort i zdrowie domowników.

Elewacja w największej mierze odpowiada za estetykę budynku. Wielokrotnie spotykaliśmy się z przypadkami, w których przychodziło nam poprawiać po innych firmach nieprofesjonalnie wykonane prace elewacyjne i dociepleniowe, na skutek których dochodziło do powstawania zacieków, odbarwień, zawilgoceń, a nawet dziur. Wynikało to najczęściej z realizacji projektu w niesprzyjających warunkach pogodowych, czy karygodnych błędów o podłożu technicznym i materiałowym.
Wybór Projektorii na wykonawcę elewacji to pewność, że prace zostaną wykonane przez profesjonalistów, którym zaufały największe firmy w regionie. Posiadamy zaawansowane agregaty tynkowe o wysokiej wydajności oraz status odbiorców hurtowych u największych dystrybutorów materiałów budowlanych – wszystko to sprawia, że w tematyce elewacji i dociepleń w Poznaniu i okolicach możemy każdym klientom zaoferować atrakcyjne rabaty.

Obejrzyj nasze przykładowe realizacje: